rahbari
آرشیو خبر

اخبار موسسات اعزام

1401/11/1

مهلت ثبت‌نام در جشنواره «جایزه ملی دانشگاه و انتخاب برترین‌ها در حوزه جذب دانشجویان بین‌الملل» تمدید شد

مهلت ثبت‌نام در نخستین جشنواره جایزه ملی دانشگاه و انتخاب برترین‌ها در حوزه جذب دانشجویان بین‌الملل تا 7 بهمن ماه تمدید شد.

مهلت ثبت‌نام در جشنواره «جایزه ملی دانشگاه و انتخاب برترین‌ها در حوزه جذب دانشجویان بین‌الملل» تمدید شد
به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، طبق اعلام اداره کل امور دانشجویان بین‌المللی، مهلت ثبت‌نام در جشنواره "جایزه ملی دانشگاه و انتخاب برترین‌ها در حوزه جذب دانشجویان بین‌الملل" تمدید شد.

بر این اساس کلیه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور تا 7 بهمن ماه 1401 فرصت دارند با مراجعه به سایت این جشنواره نسبت به ثبت و ارسال اطلاعات خود جهت شرکت در این رویداد ملی اقدام نمایند. برای  ورود به سایت جشنواره اینجا کلیک کنید.

جشنواره "جایزه ملی دانشگاه و انتخاب برترین‌ها در حوزه جذب دانشجویان بین‌الملل" با هدف پاسداشت تلاش دانشگاه‌ها در خصوص جذب، پذیرش و تربیت دانشجویان بین‌المللی و به منظور رتبه‌بندی دانشگاه‌ها در این حوزه، برای اولین بار در سطح کشور برگزار می‌شود.

در این راستا برترین دانشگاه در حوزه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی، برترین اداره امور بین‌المللی، برترین اداره امور کنسولی، برترین موسسه جذب دانشجویان، برترین مرکز آموزش زبان فارسی، برترین کارشناس حوزه امور دانشجویان بین‌المللی و برترین تارنما اطلاع رسانی انتخاب و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

گفتنی است؛ جایزه ملی برای اولین بار به دانشگاه برتر در حوزه جذب و پذیرش دانشجویان بین المللی اهدا خواهد شد.

نظر شما
نام  
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر