يکشنبه, 24 شهريور, 1398


شما در اين صفحه هستيد >> اخبار  


سرخط اخبار

موضوعات موجود برای rtavakoli

بورس تحصیلی کوتاه مدت دولت اسلواکی به دانشجویان خارجی
چکیده: به اطلااع می رساند که اساتید دانشگاه ها، هنرمندان و یا دانشجویان مقاطع تحصیلی ارشد و دکتری که از یکی از دانشگاه ها و مراکز عالی جمهوری اسلواک برای گذراندن دوره های کوتاه مدت پژوهشی و یا آموزشی پذیرش بگیرند می تواندد برای استفاده از بورس ملی دولت اسلواکی بهره مند شوند. ادامه »
اطلاعیه تغییر سامانه آزمون زبان MSRT
چکیده: اطلاعیه تغییر سامانه آزمون MSRT بدینوسیله به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون MSRT میرساند جهت ثبت نام در آزمون 18 مرداد ماه 1398 می توانند از روز شنبه مورخ 29/04/1398 از ساعت 10 صبح لغایت سه شنبه مورخ 01/05/1398 در سامانه سجاد به آدرس: (PORTAL.SAORG.IR ) مراجعه و ثبت نام نمایند ضمنا" داوطلبانی که در این سامانه پروفایل تائید شده دارند پس از ثبت ... ادامه »
	اطلاعیه بورس تحصیلی یونان
چکیده: (( اطلاعیه بورس تحصیلی یونان 2020-2019)) نظر به اقدامات و تلاش های بعمل آمده ، دولت یونان با اعطای تعدادی بورس تحصیلی در مقاطع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد، دکتری ) در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی 2020-2019 موافقت نموده است. بر همین اساس و بنا به سیاستهای اعطایی بورس دولتهای خارجی علاقمندان می توانند با ارائه مدارک به صورت حضوری به ... ادامه »
اطلاعیه بورس تحصیلی قبرس
چکیده: دولت قبرس با اعطای تعدادی بورس در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاهCYPRUS UNIVERSITY OF در رشته های تحصیلی مختلف با همکاری کالج سلطنتی لندن برای سال تحصیلی 2020-2019 موافقت نموده است. ادامه »
اطلاعیه مهلت ثبت و ویرایش درخواست ارز در سامانه سجاد
چکیده: به اطلاع می رساند آخرین مهلت برای ثبت و ویرایش درخواست ارز در سامانه سجاد برای نیمسال دوم 1397 حداکثر تا تاریخ 97/12/20 می باشد. ادامه »
(( اطلاعیه بورس تحصیلی اندونزی 2020-2019 ))
چکیده: نظر به اقدامات و تلاش های بعمل آمده، دولت اندونزی با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تکمیلی (ترجیحاً دکتری PHD ) در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی 2020-2019 موافقت نموده است. ادامه »
(( اطلاعیه بورس تحصیلی جمهوری خلق چین 2020-2019))
چکیده: نظر به اقدامات و تلاش های بعمل آمده ، دولت جمهوری خلق چین با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تکمیلی (ترجیحاً دکتری PHD ) در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی 2020-2019 موافقت نموده است.بر همین اساس و بنا به سیاستهای اعطایی بورس دولتهای خارجی علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی : ادامه »
(( اطلاعیه بورس تحصیلی کشور روسیه 2020-2019))
چکیده: (( اطلاعیه بورس تحصیلی کشور روسیه 2020-2019))نظر به اقدامات و تلاش های بعمل آمده و پیرو مذاکرات سفارت فدراسیون روسیه با اعطای تعدادی بورس در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی 2020-2019 موافقت نموده است. ادامه »
اطلاعیه بورس تحصیلی مجارستان 2020-2019
چکیده: نظر به اقدامات و تلاش های بعمل آمده و پیرو مذاکرات بنیاد بورس دولت مجارستان با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تکمیلی (ترجیحاً دکتری PHD ) در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی 2020-2019 موافقت نموده است. ادامه »
اطلاعیه شماره 2- شرایط ثبت نام ارز دانشجویی
چکیده: اطلاعیه شماره 2*ارز دانشجویی صرفاً در بازه زمانی 1/7/97 تا 29/12/97- از مهر تا اسفند 1397 – تعلق می گیرد * طبق بخشنامه شماره 233452/97 مورخ 8/7/97 بانک مرکزی ج.ا.ا، مبنای نرخ ارز درخصوص حواله های ارزی، نرخ ارز حواله مندرج در سامانه معاملات الکترونیکی ارز (ETS) و در مورد اسکناس، نرخ ارز اسکناس مندرج در سامانه مذکور خواهد بود. ادامه »
اطلاعیه شماره 1- آغاز ثبت نام ارز دانشجویی
چکیده: با توجه به بخشنامه شماره 233452/97 مورخ 7/8/1397 اداره سیاستها و مقررات ارزی بانک مرکزی جمهوری اسلامی (تصویر پیوست)، بدینوسیله به اطلاع کلیه دانشجویان شاغل به تحصیل واجد شرایط دریافت ارز دانشجویی می رساند، متقاضیان می توانند از تاریخ 19/8/97 فرمهای لازم به همراه مدارک مورد نیاز را تکمیل و در سامانه سجاد به آدرس Portal.saorg.ir بارگذاری نمایند. ادامه »
دوران دفاع مقدس اوج افتخارات ملت ایران . مقام معظم رهبری
چکیده: در 31 شهريور 1359 رژيم بعثي عراق با تصميم و طرح قبلي و با هدف برانداختن نظام نوپاي جمهوري اسلامي جنگي تمام عيار را عليه ايران اسلامي آغاز کرد. صدام حسين رييس جمهور عراق با ظاهر شدن در برابر دوربين‌هاي تلويزيون عراق با پاره کردن قرارداد 1975 الجزاير، آغاز تجاوز رژيم بعثي به خاک ايران را اعلام کرد.
فرارسیدن ماه محرم، بر عاشقان اباعبدالله تسلیت باد.
چکیده: فرارسیدن ماه محرم، بر عاشقان اباعبدالله تسلیت باد. ادامه »
اطلاعیه اعلام ساعات پاسخگویی به مراجعین
چکیده: قابل توجه مراجعین محترم اداره اعزام با هزینه شخصی و تسهیلات دانشجویی ( ارزی و غیر ارزی)   به اطلاع می رساند پاسخگویی به مراجعات حضوری و تحویل مدارک از ساعت 8 صبح لغایت 13/30 و بررسی مدارک از ساعت 13/30 لغایت 16 انجام خواهد گرفت. ادراه کل بورس و اعزام دانشجویان ادامه »
فراخوان بورس دولت مالزی MTCP - 2018
چکیده: (( اطلاعیه بورس تحصیلی مالــزی 2018)) نظر به اقدامات و تلاش های بعمل آمده و پیرو مذاکرات انجام شده با کشور مالزی، با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تکمیلی (ترجیحاً دکتریPhd) در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی 2019-2018 موافقت نموده است. ادامه »
اطلاعیه ی مهم : تغییر روند دریافت ارز دانشجویی  از تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۴(برای دانشجویان اعزام با هزینه شخصی)
چکیده: در راستای تحقق راهبرد های کلان سازمان امور دانشجویان در جهت الکترونیکی نمودن واصلاح فرایند های کاری ونیز در جهت تسهیل ، سرعت بخشی و عدم نیاز به مراجعه ی حضوری در روند رسیدگی به درخواستها ی ارزدانشجویی از تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۴ حواله ی فیزیکی (کاغذی) صادر نخواهد شد و پس از تایید درخواستها توسط کارشناس اداره تسهیلات دانشجویی ، دانشجو یا بستگان درجه یک وی... ادامه »
هزينه ارائه خدمات اداره تسهيلات و اعزام با هزينه شخصي
چکیده:      با توجه به مصوبه هیئت محترم وزیران و نامه شماره 118899/1/42   مورخ  95/10/4  معاونت محترم پشتیبانی و مدیریت منابع سازمان امور دانشجویان ، متقاضیان جهت ارائه هر یک از خدمات ذیل از تاریخ 1395/12/15 نسبت به واریز مبلغ115/000ریال ( یک صد و پانزده هزار ریال ) به شماره حساب 2172019006002 ... ادامه »
(( اطلاعیه بورس تحصیلی چین 2018))
چکیده: (( اطلاعیه بورس تحصیلی چین  2018)) نظر به اقدامات و تلاش های بعمل آمده و پیرو مذاکرات، دولت چین با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تکمیلی (ترجیحاً دکتریPh.d) در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی 2019-2018 موافقت نموده است. بر همین اساس و بنا به سیاستهای اعطایی بورس دول علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس های اینترنتی : www.C... ادامه »
سلام بر سرور و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام و یاران با وفایش
چکیده: السلام علي فاطمه الزهرا (س) السلام علي الحسين و علي علي ابن الحسين و علي اولاد الحسين  و علي اصحاب الحسين الي يوم القيامه السلام عليكم جميعاً و رحمت الله و بركاته کاش بودیم آن زمان کاری کنیم / از تو و طفلان تو یاری کنیم کاش ما هم کربلایی می شدیم / در رکاب تو فدایی می شدیم
عيد غديرخم بر عموم شيعيان جهان مبارک باد
چکیده: عید غدیر در احادیث در کتب اهل سنت روایت شده که هر کس روز هیجدهم ذی الحجه را روزهبگیرد، خداوند ثوابروزه شش ماه را برای او می نویسد و این روز، همان روز عید غدیر خم است.[۸]  رسول خدا(ص) فرمود:  روز غدیرخم برترین عیدهای امت من است و آن روزی است که خداوند بزرگ دستور داد، برادرم علی بن ابی طالبرا به عنوان پرچمدار امتم منصوب کنم، تا بعد ... ادامه »
(( اطلاعیه بورس تحصیلی کشور کره جنوبی )) دانشگاه ملی سئول
چکیده: (( اطلاعیه بورس تحصیلی کشور کره جنوبی )) دانشگاه ملی سئول (( ویژه اعضای هیأت علمی دانشگاه ها )) نظر به اقدامات و تلاش های بعمل آمده و پیرو مذاکرات دولت کشور کره، با اعطای تعدادی بورس در مقطع دکتری برای سال تحصیلی 2018 موافقت نموده است. بر همین اساس و بنا به سیاستهای اعطایی بورس دولت های خارجی علاقمندان می توانند با مطالعه فایل پیوست و سایت ... ادامه »
(( اطلاعیه بورس تحصیلی کشور کره جنوبی )) دانشگاه کره
چکیده: (( اطلاعیه بورس تحصیلی کشور کره جنوبی )) دانشگاه کره نظر به اقدامات و تلاش های بعمل آمده و پیرو مذاکرات دولت کشور کره، با اعطای تعدادی بورس در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برای سال تحصیلی 2018 موافقت نموده است. بر همین اساس و بنا به سیاستهای اعطایی بورس دولت های خارجی علاقمندان می توانند با مطالعه فایل پیوست و سایت معرفی شده نسبت به دریافت فر... ادامه »
سالروز ولادت با سعادت حضرت امام على بن موسى الرضا (عليه السلام) مبارک.
چکیده: سلام بر تو اى امام هشتم، اى فرزند پيامبر و على، اى پاره تن فاطمه اى جگرگوشه حضرت موسى بن جعفر، و اى امامى كه هر لحظه دلهاى ما به شوق ديدار حرم مطهّرت می تپد، سلام بر تو اى على بن موسى الرضا، و سلام بر پدارن بزرگوارت و فرزندان پاك و معصومت. فرارسيدن يازدهم ذی القعده سالروز ولادت هشتمين امام معصوم، خورشيد فروزان خراسان، مايه بركت و افتخار ... ادامه »
ولادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و روز دختر مبارک باد.
چکیده: خاک بهشت بهر قدمگاه تو کم است آغوش نجمه بود سرای رسیدنت 🌸 قلب برادرت ز تب شوق آب شد در التهاب ثانیه های رسیدنت 🔸 ولادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و روز دختر مبارک باد.
(( اطلاعیه بورس تحصیلی کشور چین- موسسه کنفسیوس ))
چکیده: نظر به اقدامات و تلاش های بعمل آمده و پیرو مذاکرات دولت چین موسسه کنفسیوس، با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تکمیلی در رشته تحصیلی زبان چینی برای سال تحصیلی 2018-2017 و در دوره های مختلف بلند مدت و کوتاه مدت موافقت نموده است. بر همین اساس و بنا به سیاستهای اعطایی بورس دول علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی  http://Cis.Chinese... ادامه »
کمپ تابستانی مرکز ملی نانو چین - آکادمی علوم چین
چکیده: با سلام و احترام، با عنایت به اقدامات و تلاشهای بعمل آمده در خصوص استفاده از بورس دولت چین ( آکادمی علوم چین، مرکز ملی نانو)، دانشجویان سال آخر کارشناسی (با هدف جذب در دوره کارشناسی ارشد) و دانشجویان کارشناسی ارشد (با هدف جذب در دوره دکتری) را بورسیه می نماید. مرکز نانو محدودیتی برای تعداد شرکت کنندگان در نظر نگرفته و هزینه های محلی (اقامت، رفت و ... ادامه »
(( اطلاعیه بورس تحصیلی کشور چین ))
چکیده: نظر به اقدامات و تلاش های بعمل آمده و پیرو مذاکرات بنیاد بورس دولت چین با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکترا) برای سال تحصیلی 2018-2017 موافقت نموده است. بر همین اساس و بنا به سیاستهای اعطایی بورس دول علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی (www.csc.edu.cn/laihua) نسبت به کسب اطلاعات مراحل و نحوه ثبت نام و مش... ادامه »
(( اطلاعیه بورس تحصیلی کشور اندونزی ))
چکیده: نظر به اقدامات و تلاش های بعمل آمده و پیرو مذاکرات دولت اندونزی، با اعطای تعدادی بورس در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های تحصیلی مختلف در 16 دانشگاه برای سال تحصیلی 2018-2017 موافقت نموده است. بر همین اساس و بنا به سیاستهای اعطایی بورس دول علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی: http://knb.ristekdikti.go.id/ نسبت به دریافت فرمها، نحوه پذی... ادامه »
(( اطلاعیه بورس تحصیلی کشور ژاپن ))
چکیده: نظر به اقدامات و تلاش های بعمل آمده و پیرو مذاکرات دولت ژاپن، با اعطای تعدادی بورس در مقاطع (فوق دیپلم، فوق دیپلم فنی و حرفه ای، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا) در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی 2018-2017 موافقت نموده است. بر همین اساس و بنا به سیاستهای اعطایی بورس دول علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی: www.ir.emb-japan.go.j... ادامه »
(( اطلاعیه بورس تحصیلی دولت تایلند ))
چکیده: (( اطلاعیه بورس تحصیلی کشور تایلند )) نظر به اقدامات و تلاش های بعمل آمده و پیرو مذاکرات دولت تایلند، با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تکمیلی در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی 2018-2017 موافقت نموده است. بر همین اساس و بنا به سیاستهای اعطایی بورس دول علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی: http://tica.thaigov.n... ادامه »
پيام تبريك نوروزي دكتر حاجي زاده مدير كل بورس و اعزام دانشجويان خارج
چکیده:
توجه  (( اطلاعیه بورس تحصیلی دولت برونئی ))  توجه
چکیده: نظر به اقدامات و تلاش های بعمل آمده و پیرو مذاکرات دولت برونئی با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تکمیلی در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی 2018-2017 موافقت نموده است. بر همین اساس و بنا به سیاستهای اعطایی بورس دول علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی (http://www.mofat.gov.bn/pages/bdscholarship.aspx) نسبت به دریافت فرمها، نحوه ... ادامه »
توجه  (( اطلاعیه بورس تحصیلی کشور چین ))  توجه
چکیده: نظر به اقدامات و تلاش های بعمل آمده و پیرو مذاکرات بنیاد بورس دولت چین با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تکمیلی  در رشته تحصیلی  مهندسی هسته ای برای سال تحصیلی 2018-2017 موافقت نموده است. بر همین اساس و بنا به سیاستهای اعطایی بورس دول علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی (www.CSC.edu.cn/haihua ) نسبت به کسب اطلاعات ثبت نام ... ادامه »
توجه (( اطلاعیه بورس تحصیلی مجارستان )) توجه
چکیده: نظر به اقدامات و تلاش های بعمل آمده و پیرو مذاکرات بنیاد بورس دولت مجارستان با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تکمیلی (ترجیحاً دکتری) در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی 2018-2017 موافقت نموده است. بر همین اساس و بنا به سیاستهای اعطایی بورس دول علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی (www.stipendiumhungaricum.hu) نسبت به ثبت نام در ... ادامه »
قابل توجه داوطلبان محترم آزمون زبان MSRT
چکیده: با عرض پوزش به علت مشكل پيش آمده در سامانه ي آزمون زبان MSRT ثبت نام آزمونهاي بهمن و اسفند ماه روز دوشنبه مورخ 95/11/4 از ساعت 10 صبح انجام مي گردد. مركز آزمون
جناب آقای دکتر حاجی زاده:ما را در غم فقدان مادر گرامیتان شریک بدانید.
چکیده:            هوالباقی                                                                      با عرض تسلیت حضور جناب آقای دکتر حاجی زاده مدیر کل محتر... ادامه »
هفته دولت را گرامی می داریم.
چکیده: هفته دولت بر دولتمردان ارجمند دولت تدبیر و امید مبارک باد.
ملاقات حضوری با مدیر کل بورس-جناب آقای دکتر حاجی زاده
چکیده: قابل توجه دانشجویان محترم: به اطلاع می رساند جهت ملاقات با مدیر کل محترم بورس به نکات ذیل توجه فرمایید:     1. زمان ملاقات عمومی فقط روزهای دوشنبه هر هفته از ساعت 8 الی 12 می باشد.    2.  تعیین وقت ملاقات صرفاً در روزهای شنبه هر هفته انجام می شود.    3.روش تعیین وقت صرفاً بصورت حضوری  یا تلفنی می باش... ادامه »
ميلاد دوازدهمين ساغر الهي بر منتظران جمالش مبارک باد.
چکیده: فضیلت های نیمه شعبان هر کس امشب را با منزه داشتن خداوند (تسبیح)، ذکر یگانگی او ، یاد بزرگی او(تکبیر)، راز و نیاز با او (دعا)، نماز، خواندن قرآن، نمازهای مستحب و آمرزش خواهی (استغفار) صبح کند، بهشت جایگاه و منزل او خواهد بود و خداوند همه آنچه را که پیش از این انجام داده و یا بعد از این انجام می‏دهد، خواهد بخشید.. مهر: نیمه شعبان علاوه بر ا... ادامه »
فرارسيدن اعيادشعبانيه مبارک باد.
چکیده: زندگينامه امام حسين (ع) دومين فرزند برومند حضرت علي و(1) در روز سوم ماه شعبان سال چهارم هجرت فاطمه ، كه درود خدا بر ايشان باد، در خانه وحي و ولايت چشم به جهان گشود. چون خبر ولادتش به پيامبر گرامي اسلام (ص ) رسيد، به خانه حضرت علي (ع ) و فاطمه را فرمود تا كودكش را بياورد. اسما او را در پارچه اي سپيد (2) (س ) آمد و اسما پيچيد و خدمت رسول اكرم (ص ) ... ادامه »
مبعث پيام آور وحي، پيامبر نور و رحمت بر مسلمانان جهان مبارك باد
چکیده: ستاره اي بدرخشيد وماه مجلس شد         دل رميده ما انيس و مونس شد «بعثت‏» انقلاب بزرگ برضد جهل، گمراهى، فساد و تباهى است.وسزاوار منت‏گذارى خداوند و در بردارنده حكمت و تربيت است. محمد به مرز چهل سالگي رسيده بود او هر ساله سه ماه رجب وشعبان ورمضان را در غار حرا (كوهى در شمال مكه) به عب... ادامه »
ميلاد با سعادت امام جواد (ع) مبارك باد.
چکیده:   سه چيز بهشت خداوند را به بنده مي رساند       1- زيادي استغفار       2- نرم خو بودن       3- صدقه دادن   روابط عمومي سازمان امور دانشجويان
میلاد مولی الموحدین،امیرالمومنین،یگانه مولود کعبه،حضرت علی ابن ابیطالب(ع) وروز پدر مبارک باد.
چکیده: .
بر حاشيه‌ي برگ شقايق بنويسيد / گل ، تاب فشار در و ديوار ندارد.
چکیده: بر حاشيه‌ي برگ شقايق بنويسيد گل ، تاب فشار در و ديوار ندارد
نوروز باستانی خجسته باد.
چکیده: یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
        دهه فجر انقلاب شکوهمند اسلامی گرامي‌ باد  .
چکیده: دهه فجر  دهه پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بر ملت سرافراز ایران و مستضعفان جهان مبارک باد.
وفات حضرت فاطمه ی معصومه (س) تسلیت باد.
چکیده: امام صادق (ع):  من زارها عارفاً بحقّها فله الجنة (بحار ج ٤٨ صفحه ٣٠٧)  امام صادق (ع) كسى كه آن حضرت را زيارت كند در حالى كه آگاه و متوجه شأن و منزلت او باشد بهشت پاداش اوست .  ولادت آن حضرت در روز اول ذيقعده سال ١٧٣ هجرى قمرى در مدينه منوره واقع شده است. ديرى نپاييد كه در همان سنين كودكى مواجه با مصيبت شهادت پدر گرامى خود ... ادامه »
اطلاعیه فوری: لغو ملاقات های عمومی مدیر کل بورس در روز شنبه تا اطلاع ثانوی
چکیده: بدین وسیله به اطلاع کلیه مراجعین محترم میرساند تمامی وقت ملاقات های عمومی مدیر کل محترم اداره کل بورس جناب آقای دکتر غلامی در روز شنبه  مورخ 1393/10/27 لغو وزمان ملاقات بعدی مجددا" اطلاع رسانی خواهد شد.
رحلت پيامبر اکرم (ص)‌ ، شهادت امام حسن (ع) و شهادت امام رضا(َع) تسليت باد
چکیده: کبوتر بی قرار دل فاصله مشهد الرضا تا مسجد النبی و بقیع را با التهاب طی می‌کند. گاهی بر بام سقاخانه ی طلایی ماوا می‌گیرد ، گاهی بر گنبد خضرا می‌نشیند وزمانی بر زمین بقیع اما باز هم آرام نمی‌شود... سنگینی لحظه‌ها را حس می‌کنی؟! سخت است باور رفتن رحمت بی پایانی چون تـــــو از میان آدمیان... تـــــو که بهترین بنده خدا و ... ادامه »
به ياد کربلا دل‏ها غمين است دلا خون گريه کن چون اربعين است
چکیده: اربعین حسینی برعموم عاشقان حضرتش تسلیت باد از پرهاى سوخته و خیمه هاى خاکستر، چهل روز مى گذرد؛ از شانه هاى بى تکیه گاه و چشم هاى به خون نشسته، از لحظاتى که سیلى مى وزید و صحرا در عطشى طولانى، ثانیه هایش را به مرگ مى بخشید. حالا چهل روز است که مرثیه هامان را در کوچه هاى داغ، مکرر مى کنیم. چهل شب است که بر نیزه شدن آفتاب را سر بر شانه هاى آ... ادامه »
اعلام بورس کیزوابوچی-2015
چکیده: دولت ژاپن در چارچوب طرح ظرفيت‌سازي منابع انساني، تعداد بیست بورس پژوهشی با همكاري يونسكو به پژوهشگران جوان كشورهاي در حال توسعه در سال 2015 اعطا مي‌كند. هدف اصلي اين بورس، تقويت توان پژوهشی، ارتقاي توسعه اقتصادي و اجتماعي كشورها در چهار حوزه زير است: ـ محيط زيست (با تأكيد خاص بر علوم مرتبط با آب‌) ـ گفتگوي بين فرهنگي ـ فناو... ادامه »
شهادت حضرت امام زين العابدين عليه السلام تسليت باد.
چکیده: هرگز نگذاشت تا ابد شب باشد او ماند که در کنار زینب باشد سجّاد که سجّاده به او دل می‌بست تدبیر خدا بود که در تب باشد شهادت وارث نهضت عاشورا تسلیت باد  
اطلاعیه: هفتمین جشنواره بین المللی برترین پزوهش ونواوری وکنفرانس علمی مدیریت شهری(جایزه جهانی تهران )
چکیده: به استحضار اساتید و دانشجویان ایرانی خارج از کشور مي‌رساند، مركز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران، با هدف بهره‌گيري كارآتر از ايده‌ها و روش‌هاي علمي، مشاركت تخصصي نخبگان در مديريت شهري و در راستاي فراهم‌سازي بستر لازم براي تامين نيازهاي پژوهشي شهرداري از طريق جامعه علمي، هفتمين جشنواره پژوهش و نوآوري مدیریت شهری را در تاریخ ... ادامه »
برگزاری یازدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع
چکیده:         بدین وسیله به اطلاع می رساند یازدهمین کنفرانس بین المللی صنایع در 17 و18 دی ماه 1393 توسط بخش مهندسی صنایع دانشگاه تربیت مدرس و انجمن مهندسی صنایع ایران وبا حضور ومشارکت فعال بخش های دولتی وخصوصی برگزار می گردد.طی دو روز برگزاری کنفرانس،با ارائه مقالات علمی وبرگزاری پانل های تخصصی وکاربردی در حوزه های برنامه... ادامه »
 عيد سعيد غدير خم برعموم شيعيان جهان مبارک باد
چکیده: عید سعید غدیر خم واقعه غدیر حادثه ای تاریخی نیست كه در كنار دیگر وقایع بدان نگریسته شود. غدیر تنها نام یك سرزمین نیست. یك تفكر است، نشانه و رمزی است كه از تداوم خط نبوّت حكایت می كند. غدیر نقطه تلاقی كاروان رسالت با طلایه داران امامت است. آری غدیر یك سرزمین نیست، چشمه ای است كه تا پایان هستی می جوشد، كوثری است كه فنا برنمی دارد، افقی است بی كران... ادامه »
ولادت با سعادت حضرت امام على بن موسى الرضا (عليه السلام) را به همه شيعيان تبريك عرض مي‌نماييم
چکیده: سلام بر تو اى امام هشتم، اى فرزند پيامبر و على، اى پاره تن فاطمه اى جگر گوشه حضرت موسى بن جعفر، و اى امامى كه هر لحظه دل هاى ما به شوق ديدار حرم مطهّرت مى تپد، سلام بر تو اى على بن موسى الرضا، و سلام بر پدارن بزرگوارت و فرزندان پاك و معصومت. فرارسيدن يازدهم ذى القعده سالروز ولادت هشتمين امام معصوم، خورشيد فروزان خراسان، مايه بركت و افتخار كشور اير... ادامه »
آغاز دهه کرامت بر همگان مبارک باد.
چکیده: دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیهالسلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد.این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است. ... ادامه »
ولادت با سعادت حضرت معصومه(س)کریمه اهل بیت مبارک باد.
چکیده: السلام علیک یا فاطمه المعصومه (س)
استشمام عطر خوش عید فطر از پنجره ملکوتی رمضان گوارای وجودتان باد.
چکیده: بشارت باد فرا رسیدن عیدسعید فطر   حضرت علی (ع)  به مناسبت عید فطر خطبه ای قرائت کرده و در آن ، این روز را به قیامت تشبیه فرموده است : ای مردم! این روز شما ، روزی است که نیکوکاران در آن پاداش می گیرند و زیانکاران و تبهکاران در آن مأیوس و نا امید می گردند. دنیا محل مسابقه است و آخرت زمان اجر گرفتن، بهشت جایزه ... ادامه »
 بيانيه وزارت علوم درخصوص محكوميت حملات جنايتکارانه رژيم صهيونيستي به نوار غزه
چکیده: وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري با صدور بيانيه اي حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه را محكوم كرد . متن كامل اين بيانيه بدين شرح است : در ماه مبارک رمضان و در آستانه روز جهانی قدس و در شرایطی که منطقه خاورمیانه در آتش جهل  و حقد گروه­های تندرو می سوزد، رژیم اشغالگر صهیونیستی بار دیگر مردم بی­ دفاع و بی­گناه فلسطین بویژه س... ادامه »
شب های عروج معنوی
چکیده: ۱۲ توصیه برای استفاده بهتر از لیالی قدر به مناسبت فرارسیدن لیالی قدر ماه مبارک رمضان برخی از توصیه‌های حضرت آیت‌الله خامنه‌ای برای استفاده‌ی هرچه بهتر و کامل‌تر از این فرصت گران‌بها را مرور می‌کنیم : با آمادگی معنوی وارد شب قدر شوید در ماه رمضان هم - در همه روزها و شبها - دلهایتان را هرچه میتوانید با ذک... ادامه »
 میلاد منجی عالم بشریت مبارک باد.
چکیده:  السلام علی ربیع الانام و نضره الایّام سلام بر تو ای پرتو شب قدر نسیم رحمت و مهر جلوه ی جلال و جمال سلام بر تو ای منجی، ای مصلح فریاد عدالت بسته در زنجیر چشمه ی جوشان حقیقت و حلم سلام بر تو ای فرزند پیامبر... طائر قدسی، تفسیر آیات نور، پیشوای موعود دوستت می دارم از درون زوایای تاریک قلب و روح، از میان شر... ادامه »
رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) بر عموم مردم ایران تسلیت باد.
چکیده: گل رفت و شمیم خوشش اینجاست هنوز بلبل به هوای گل چه شیداست هنوز رفتی ز جهان اگر چه ای روح خدا لیکن علم مهر تو بر پاست هنوز رحلت جانسوز امام خمینی(ره) تسلیت باد  
 فرخنده ميلاد امام حسين (ع)، قمر بني هاشم(ع) و امام سجاد(ع) مبارک باد
چکیده: عشق به حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام زمانی كامل و منسجم است كه با رویكردی عالمانه نسبت به مقام و منزلت او و اهداف انقلاب سرخ و دین سبزش همراه باشد. پس باید او را شناخت تا عشق به او نیز حاصل آید.  اما به راستی می توان حسین (ع) را شناخت و فهمید كه او كه بود، چه بود و چه كرد؟ چه كسی می تواند با جرات ادعای معرفت او را بنماید. تنها راهی كه در ا... ادامه »
 سال 1393 سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي مبارک باد
چکیده:  رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی سال ۱۳۹۳:  امسال را سال «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی»نامگذاری نمودند/همچنین ایشان تلاش مجاهدانه مردم و مسئولان را لازمه تحقق شعار امسال دانستند.
اطلاعيه دوره تحقيقاتي
چکیده:       متن اطلاعيه                                                                                  
فرم های وثیقه ملکی وتعهد کارمندی دانشجویان دوره دکتری جهت استفاده از فرصت تحقیقاتی
چکیده: فرم وثیقه ی ملکی فرم تعهد کارمندی
اطلاعيه وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در خصوص نتايج نهايي رسيدگي به پرونده بورسيه هاي بدون آزمون
چکیده: با اعلام نتایج کمیته پیگیری بورسیه‌ها ، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بیانیه‌ای به شرح ذیل صادر کرد: پرونده بورسیه‌­های بدون آزمون که یکی از مسائل پیش­روی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دوره کنونی بوده است، پس از طی مراحل مختلف بررسی علمی و حقوقی، سرانجام منجربه اتخاذ تصمیماتی شد که در اطلاعیه مورخ 93/2/8 اعلام شد. همان گ... ادامه »
"قابل توجه دانشجویان تبدیل بورس خارج به داخل"
چکیده: "قابل توجه دانشجویان تبدیل بورس خارج به داخل"            با توجه به خبر پراکنی­ های کذب خبرگزاری فارس مبنی بر اعلام نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسيه ­ها به اطلاع می­رساند که تاکنون نتیجه جدیدی برای این دانشجویان به دانشگاهها اعلام نشده و متن مورد اشاره صرفاً برای حل مشکل ثبت نام در نیمسال جاری در بهمن ماه صادر شده است. سا... ادامه »
بخشنامه مربوط به اخذ اعلام نیاز پذیرفته شدگان دکتری تبدیل بورس خارج به داخل
چکیده:                                 صفحه1 (برای مشاهده کلیک نمایید.) صفحه 2 صفحه 3 فهرست ظرفیت دانشگاه های سال 93
اطلاعیه: قابل توجه کلیه واجدین شرایط اعزام به خارج سال 93
چکیده:                                                                           بسمه تعالی                      &nb... ادامه »
اطلاعیه فوری:جلسه توجیهی داوطلبان واجد شرایط بورس دکتری خارج از کشور در آزمون دکتری سال 93
چکیده: بدین وسیله به اطلاع واجدین شرایط اولیه بورس دکتری خارج از کشور می رساند که جلسه توجیهی با حضور تمامی واجدین شرایطی  که اسامی آنها از طریق سایت سازمان سنجش اعلام شده است روز سه شنبه مورخه  1393/6/4 ساعت 14 در محل سازمان امور دانشجویان به آدرس ذیل برگزار می شود لذا از داوطلبان عزیز دعوت می شود در صورت تمایل در این جلسه حضو... ادامه »
شرایط بررسی مدارک دانشجویان دکتری متقاضی استفاده از بورسیه تحصیلی
چکیده: بدینوسیله به اطلاع دانشگاه ها،پژوهشگاه ها وموسسات آموزش عالی می رساند بررسی مدارک دانشجویان شاغل به تحصیل در دوره دکتری متقاضی استفاده از بورس تحصیلی از اول تیر ماه سال جاری بر اساس شرایط مندرج در "دستورالعمل موقت (ویژه سال 1393)برای آئین نامه اجرائی اعطای بورس تحصیلی داخل کشور " مورد بررسی قرار می گیرد.ضرورتا" تاکید می نماید اعطای بورس تحصیلی به ا... ادامه »
حلول ماه مبارک رمضان ، بهار قرآن ، ماه عبادتهای عاشقانه، نیایشهای عارفانه و بندگی خالصانه را تبریک عرض مینمائیم.
چکیده: رمضان ماه عبادت فرصت بنده شدن رمضان شوق اطاعت از گنه کنده شدن رمضان بهار روح و به خدا پیوستن رمضان شوکت زیبایی و زیبنده شدن . . . فرا رسیدن ماه رمضان بر شما مبارک
ائین نامه اعطای بورس داخل برای ارتقای سطح علمی مربیان دانشگاه ها، پژوهشگاه ها وموسسات اموزش عالی وپزوهشی
چکیده: جهت مشاهده ائین نامه کلیک نمائید.
شیوه نامه اجرایی فرصت تحقیقاتی کوتاه مدت در داخل وخارج از کشور وشرکت در کنفرانس های علمی در سال 93
چکیده: جهت مشاهده شیوه نامه کلیک نمایید.
 سالروز شهادت جانسوز حضرت امام موسی كاظم (ع ) را به عموم شیعیان جهان تسلیت عرض می‌نماییم.
چکیده: السلام علیک یا موسی بن جعفر ایها الکاظم (علیه السلام)
 شرایط جدید بورسیه دکتری خارج از کشور از سوی سازمان امور دانشجویان اعلام شد
چکیده:  شرایط جدید بورسیه دکتری خارج از کشور از سوی سازمان امور دانشجویان اعلام شد به گزارش روابط عمومی سازمان دکتر مجتبی صدیقی گفت: به دلیل ایجاد رقابت بیشتر در تمامی جهات، تصمیم برای برگزاری آزمون بورسیه دکتری گرفته شده و این موضوع دنبال می‌شود. وی افزود: بنابراین افرادی که متقاضی استفاده از بورس دکتری خارج از کشور هستند باید در آزمون دکتری ... ادامه »
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر ضرورت عملیاتی شدن سند دانشگاه اسلامی گفت: چهار کارگروه مشغول بررسی عملیاتی شدن و تعاریف عملیاتی مفاهیم سند دانشگاه اسلامی در شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها هستند.
چکیده:  وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر ضرورت عملیاتی شدن سند دانشگاه اسلامی گفت: چهار کارگروه مشغول بررسی عملیاتی شدن و تعاریف عملیاتی مفاهیم سند دانشگاه اسلامی در شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها هستند. به گزارش روابط عمومی سازمان، دکتر رضا فرجی دانا در جمع معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های سراسر کشور در دانشگاه علامه طباطبایی با ا... ادامه »
  دکتر مجتبي صدیقی معاون وزیرعلوم و رئیس سازمان امور دانشجویان درنشست توسعه دیپلماسی علمی و فناوری با همکاری دانشگاه‌ها، مراکزعلمی و تحقیقاتی گفت: دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور به عنوان سفیران ايران اسلامی محسوب مي‌شوند.
چکیده:     دکتر مجتبي صدیقی معاون وزیرعلوم و رئیس سازمان امور دانشجویان درنشست توسعه دیپلماسی علمی و فناوری با همکاری دانشگاه‌ها، مراکزعلمی و تحقیقاتی گفت: دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور به عنوان سفیران ايران اسلامی محسوب مي‌شوند. به گزارش روابط عمومی سازمان در این نشست دکتر صدیقی تبادل دانشجو برا... ادامه »
اطلاعیه ی کارگروه موءسسات اعزام دانشجو
چکیده: کارگروه نظارت بر موءسسات اعزام دانشجو به خارج بدین وسیله به اطلاع میرساند بر اساس مصوبه ی مورخ هشتم بهمن 1392 تا ساماندهی کامل موءسسات موجود هیچگونه مجوز فعالیت جدید در زمینه ی اعزام دانشجو به خارج صادر نخواهد شد وهیچ درخواستی برای صدور مجوز توسط اداره موءسسات اعزام دانشجو پذیرفته نخواهد شد.
اطلاعیه:آزمون ورودی دوره دکتری جهت متقاضیان استفاده از بورسیهء تحصیلی خارج سال 1393
چکیده: روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، به اطلاع کلیه متقاضیان استفاده از بورس تحصیلی خارج از کشور می‌رساند: جهت استفاده از بورسیه الزاما می بایست درآزمون ورودی دوره دکتری (نیمه متمرکز) سال 1393 که توسط سازمان سنجش کشور برگزار می‌گردد شرکت نمایند. لازم به ذکراست که مهلت ثبت نام آزمون طبق اعلام سازمان سنجش از تاریخ 92/09/05 لغایت 92/11/09 م... ادامه »
دكتر مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان و معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: امکان استفاده از بورس تحصيلي باید در اختیار بهترین‌ها و متعهدترین‌ها قرار گیرد .
چکیده: دكتر مجتبی صدیقی رئیس جدید سازمان امور دانشجویان و معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: امکان استفاده از بورس تحصيلي باید در اختیار بهترین‌ها و متعهدترین‌ها قرار گیرد . به گزارش روابط عمومي سازمان امور دانشجویان، دكتر صدیقی در مراسم معارفه خود به عنوان معاون وزیر علوم و رییس جدید سازمان امور دانشجویان در سخناني با بیان اینکه سازمان... ادامه »
خدمات الکترونیک
      

     

مؤسسات اعزام دانشجو

بروزرسانی، شهریورماه 1398

 

پیوندها

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران پایگاه اطلاع رسانی دولت