سه شنبه, 03 ارديبهشت, 1398


شما در اين صفحه هستيد >> اخبار  


سرخط اخبار
(( اطلاعیه بورس تحصیلی چین 2018))
(( اطلاعیه بورس تحصیلی چین  2018))

(( اطلاعیه بورس تحصیلی چین  2018))

نظر به اقدامات و تلاش های بعمل آمده و پیرو مذاکرات، دولت چین با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تکمیلی (ترجیحاً دکتریPh.d) در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی 2019-2018 موافقت نموده است.

بر همین اساس و بنا به سیاستهای اعطایی بورس دول علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس های اینترنتی :

www.CSC.EDU.cn/studyinchina

 http://www.csc.edu.cn/laihua

http://www.campuschina.org

 نسبت به کسب اطلاعات و ثبت نام اولیه در رشته ها و دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (grad.saorg.ir) و رشته ها و دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ( edd.behdasht.gov.ir )، اقدام نمایند.

شایان ذکر است پس از ثبت نام در سامانه فوق الذکر، ضروریست متقاضیان فرم شماره 1 اطلاعات متقاضیان بورس دول (پیوست فرم 1) را پس از تکمیل به دبیرخانه بورس دولت های خـارجی اداره کل بورس و اعـزام دانشجــویـان به آدرس پسـت الکترونیـکی ( bdiri@saorg.ir ) از تاریخ 6 اسفندماه 1396 برابر با 25 فوریه 2018  تا پایـان وقـت اداری مـورخ 20 اسفند 1396 برابر با 11 مارس 2018 ارسال نمایند.

ü     بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر به هیچ گونه درخواستی ترتیب اثر داده نخواهد شد.  

ü       ضمناً ضروریست متقاضیان، مدارک را بصورت کامل ارسال نمایند. بدیهی است به درخواست های دارای نقص ترتیب اثر داده نخواهد شد.

ü        لازم به ذکر است این ثبت نام به منزله ثبت نام اولیه می باشد و ارزیابی و تایید نهایی پذیرش متعاقباً اعلام خواهد شد.

ü         انتخاب متقاضیان برتر براساس سوابق تحصیلی، نمره زبان انگلیسی، سایر توانمندی های علمی و همچنین ارزیابی دانشگاه پذیرنده انجام می گیرد.

ü        طبق سیاست های کلی وزارت علوم،تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین اصلاح ماده 35 معافیت تحصیلی مجلس شورای اسلامی مورخ 11/6/1396 درخصوص متقاضیان دیپلمه برای ادامه تحصیل در دانشگاه ها را صرفاً محدود به دانشگاه های داخل کشور نموده است لذا بورس دولت های خارجی برای دوره های شروع از دیپلم ( کارشناسی و عمومی رشته های پزشکی ) در اولویت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نمی باشد.

ü        در سال جدید تحصیلی، امکان درخواست مرخصی حتی برای ( یک یا دو ترم ) وجود ندارد.


تعداد امتیازات: (6) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1986)
کد خبر: 1437
  • (( اطلاعیه بورس تحصیلی چین  2018))
شما هم می توانید نظرات خود را برای ما ارسال فرمایید. نظرات شما بررسی خواهند شد.

ارسال نظر جدید

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

خدمات الکترونیک
      

     

مؤسسات اعزام دانشجو

بروزرسانی، اسفندماه 1397

 

پیوندها

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران پایگاه اطلاع رسانی دولت