آرشیو اخبار
سرپرست اداره کل بورس و اعزام دانشجويان سازمان امور دانشجویان منصوب شد
مدیر سایت

سرپرست اداره کل بورس و اعزام دانشجويان سازمان امور دانشجویان منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر هاشم داداش پور، معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان، دکتر محمد محمدی مسعودی به سمت سرپرست اداره کل بورس و اعزام دانشجويان این سازمان منصوب شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، دکتر داداش پور در این حکم انتصاب آورده است؛ نظر به مراتب شایستگی، تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، بر اساس پیشنهاد معاون بورس و امور دانشجویان خارج سازمان، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست اداره کل بورس و اعزام دانشجویان  منصوب می‌شوید.

 امید است با توکل به قدرت لایزال الهی و همکاری دانشگاهیان و کارکنان محترم آن مجموعه در تحقق اهداف دولت مردمی و انقلابی سیزدهم نسبت به برقراری عدالت و احقاق حقوق مظلومین بر اساس قوانین، احیای فرآیندهای بورس به شکل هوشمند و هدفمندسازی فرصت‌های مطالعاتی بر اساس منافع و نیازهای کشور همت بگمارید.

 از درگاه ایزد منان، دوام توفیق شما را در انجام بهینه و بهنگام امور محوله و خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهانم. 

رئیس سازمان امور دانشجویان همچنین در نامه‌‌ای جداگانه از خدمات و تلاش‌های دکتر ابراهیم حاجی زاده مدیر کل سابق اداره کل بورس و اعزام دانشجويان قدردانی کرد.

دکتر مسعودی استادیار و عضو هیات علمی دانشگاه تهران و دانش آموخته دکترای مهندسی برق نانو الکترونیک از دانشگاه کنت کشور بلژیک می باشد.

مطلب قبلی راهنمای ثبت درخواست معافیت تحصیلی در سامانه نظام وظیفه
مطلب بعدی رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی: می‌توان برای همه مشکلات کشور راه‌حل علمی پیدا کرد
Print
191 رتبه بندی این مطلب:
5/0

صدور گواهی خارج از کشور

جهت دریافت گواهی

ادامه مطلب >

بازرسی و پاسخ گویی به شکایات

به منظور تکریم ارباب رجوع و ...

ادامه مطلب >

انتقالی و مهمانی دانشجویان داخل

به منظور دریافت خدمات و شرایط انتقالی و مهمانی دانشجوایان داخل

ادامه مطلب >

صدور گواهی اشتغال به تحصیل

برای دانلود راهنما و نحوه دریافت گواهی اشتغال به تحصیل ...

ادامه مطلب >

کمیسیون بررسی موارد خاص

کمیسیون بررسی موارد خاص دانشجویان داخل

ادامه مطلب >

صدور معافیت تحصیلی

برا مطالعه شرایط و دریافت

ادامه مطلب >

آزمون زبان

سازمان امور دانشجویان در جهت تسهیل در

ادامه مطلب